يكشنبه 2 مهر 1402
  داوران سه رشته گرافيك، عكاسي و كاريكاتور جشنواره جوانان معرفي شدند بازگشت

  قباد شيوا، ابراهيم حقيقي و سيف الله صمديان آثار جوانان را داوري مي كنند

  قباد شيوا، ابراهيم حقيقي، سيف الله صمديان و ... آثار بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان را داوري مي كنند.

  به گزارش روابط عمومي دفتر هنرهاي تجسمي، داوران سه رشته گرافيك، عكاسي و كاريكاتور بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي معرفي شدند.

  قباد شيوا، ابراهيم حقيقي و حميدرضا زري در رشته گرافيك، سيف الله صمديان، محسن راستاني و فرهاد سليماني در رشته عكاسي و محمدعلي بني اسدي، مهنوش مشيري و بهزاد غريب پور در رشته تصويرسازي داوري بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان را بر عهده دارند كه حميدرضا زري، فرهاد سليماني و بهزاد غريب پور در كنار داوري به ترتيب استاد كارگاههاي گرافيك، عكاسي و تصويرسازي هم هستند.

  داوران رشته هاي نقاشي، طراحي، خوشنويسي، كاريكاتور، حجم و نگارگري نيز پيش از اين اعلام شده است و در مجموع 27 هنرمند، داوري نهايي بيست و سومين جشنواره ملي هنرهاي تجسمي جوانان را انجام مي دهند.

  بیست و سومین دوره­ جشنواره ملي هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان 15 تا 24 سال در رشته های نقاشی، خوشنویسی(نستعلیق)، نگارگری(نگارگری، گل و مرغ، تذهیب)، طراحی، عکاسی، کاریکاتور(کارتون ، چهره)، تصویرسازی، حجم و ارتباط تصویری(پوستر) شهريورماه امسال در سنندج برگزار می شود.

  هنرمندان جوان برای شرکت در این جشنواره می­توانند تا 18 مردادماه در سایت جشنواره به نشانی www.yafestival.ir ثبت­ نام کنند و در یکی از رشته­ ها حداکثر پنج اثر خود را از طریق سایت جشنواره ارسال کنند.

  جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به صورت کارگاهی برگزار می شود و پس از انتخاب و بررسی آثار ارسالی به سایت جشنواره، هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی می­شوند. علاقه­ مندان و هنرمندان جوان مي ­توانند اطلاعات و جزييات بيشتر درباره جشنواره را در سايت مشاهده كنند.

  بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبيري رضوان صادق زاده از سوی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كردستان و همراهي ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ها شهریورماه سال جاری در سنندج برگزار مي­ شود.

   

  تاریخ خبر:  1395/05/11